برای پارکینگ خصوصی از چه رنگی استفاده کنیم؟

برای پارکینگ خصوصی از چه رنگی استفاده کنیم؟
برای پارکینگ خصوصی از چه رنگی استفاده کنیم؟

از آنجایی که رنگ در طراحی نقش بسیار مهمی دارد، در این قسمت به نکاتی در مورد نقاشی پارکینگ اشاره میکنیم امیدواریم که بتوانیم به معلومات شما در این مورد چیزی اضافه کنیم.

پارکینگ های امروزی نسبت به پارکینگ ها در چند سال گذشته تفاوت های زیادی کرده است به عنوان مثال در گذشته دیوارهای پارکینگ که معمولا گچکاری و سیمانکاری میشدند اما امروزه بیشتر از متریال های جدید مانند سنگ استفاده میشود ولی ما در اینجا همه توضیحات را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

برای سقف همه پارکینگ ها میتوان از رنگ پلاستیک کنیتکس مولتی کالر و رنگهای مخصوص نما استفاده نمود و برای دیوارهای پارکینگ اگر دیوارها گچی هستند کنیتکس گزینه مناسبی برای رنگ آمیزی میباشد چون دیوار پارکینگ ها اکثرا در معرض آسیب قرار دارند و کنیتکس رنگی بسیار قوی و مقاوم در برابر آسیب میباشد.

البته رنگ روغنی نیز میتواند برای دیوارهای پارکینگ مورد استفاده قرار بگیرد اما اگر جنس دیوارها سیمانی میباشد میتوانید از رنگهای آکرلیک و مخصوص نما که بسیار با کیفیت هستند استفاده کنیم.

برای دیوارهای سیمانی نیز میتوان از رنگ روغنی و کنیتکس نیز استفاده نمود همچنین برای رنگ آمیزی آهن آلات موجود در پارکینگ مثل پنجره ها و درهای ورودی و پارکینگ بهترین رنگ، رنگ روغنی میباشد.

لازم به ذکر است هر چه از رنگ براق تر برای آهن آلات استفاده شود کیفیت و دوام بیشتری خواهد داشت.

منبع: طراحان آریا


اپلیکیشن بی پارک | BiPark” برای سیستم های اندروید و iOS قابل استفاده است.

با این وجود، اگر می خواهید اطلاعات و آدرس پارکینگهای تهران را داشته باشید، اگر به دنبال پارکینگ هستید، اگر علاوه بر پیدا کردن پارکینگ و اگر مشکل یافتن پارکینگ دارید و اگر می خواهید اطلاعات تمام پارکینگهای روزانه تهران را داشته باشید این برنامه را دانلود کنید. در این اپلیکیشن آدرس پارکینگ ها در انواع دسته بندی در اختیار کاربر قرار می گیرد و امکان جستجو براساس نام پارکینگ و آدرس وجود دارد. این اپلیکیشن را می توانید از اینجا (“اپلیکیشن بی پارک | BiPark“) دانلود کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *