بی پارک اپلیکیشن پارکینگ آنلاین منطقه ۲۰ تهران

به همت شهرداری منطقه 20؛ اپلیکیشن بی پارک، « اپلیکیشن پارکینگ آنلاین» به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی؛ شهردار منطقه ۲۰ تهران از هوشمندسازی پارکینگ های پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با استفاده از اپلیکیشن موبایلی رزرو  آنلاین پارکینگ «بی پارک» در مراسم لیالی قدر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران ؛ فرهاد افشار در جریان رونمایی از اپلیکیشن پارکینگ آنلاین «بی پارک» به استفاده از تکنولوژی و روش های نوین برای ارائه خدمات عمومی تاکید کرد.

وی گفت: با استفاده از این اپلیکیشن لیست پارکینگ ها قابل مشاهده است. همچنین شهروندانی که می خواهند در مراسم لیالی قدر حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شرکت کنند، می توانند نزدیک ترین پارکینگ به مکان مورد نظر خود را رزرو کنند.

افشار بیان کرد این نرم افزار در سه نسخه اندروید، وب و IOS قابل نصب است. وی افزود: آمار لحظه ای پارکینگ ها، ظرفیت آنها، تعداد خودروهای خارج شده، پلاک خودروهای پارک شده و امکان پرداخت آنلاین بهای پارکینگ از طریق این نرم افزار امکان پذیر است.

توزیع متوازن خودروها و امکان پرداخت آنلاین بهای پارکینگ ها از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

وی تصریح کرد: به منظور ارائه تسهیلات به شهروندان، کسانیکه از طریق این نرم افزار نسبت به رزرو پارکینگ اقدام کنند، نیاز به پرداخت هزینه ندارند.

مسیریابی:

شهردار منطقه ۲۰ امکان مسیریابی به پارکینگ مورد نظر از طریق این اپلیکیشن را از قابلیتهای دیگر این نرم افزار برشمرد.

وی گفت: نصب این نرم افزار از طریق برنامه کافه بازار، مای کت، سیب اپ و پرتال شهرداری منطقه ۲۰ امکان پذیر است.

همچنین با استفاده از تمام ظرفیت مدیریت شهری منطقه ۲۰ در لیالی قدر به شهروندان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) خدمات رسانی خواهیم کرد. در این صورت،زائران در شرایط مناسبی از فیوضات معنوی این شبها بهره مند شوند.

افشار افزود: تیم های اجرایی نگهداشت، ایمنی و بحران، ترافیکی و نواحی هفتگانه همزمان با برپایی این مراسم آماده باش هستند تا خدمات عمومی، شهری و رفاهی مناسبی به شهروندان، مهمانان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) ارائه شود.

شهردار منطقه ۲۰ گفت: انسداد معابر پیرامونی حرم، افزایش موقعیت های پارک خودرو، تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی، راهنمای زائران، معرفی ظرفیت های پارکینگ، استقرار جایگاه های عرضه نذورات مردمی، فعالیت های فرهنگی و جانمایی محلی برای نگهداری خردسالان در حین مراسم از جمله فعالیت های پیش بینی شده است که به زودی به اطلاع شهروندان می رسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *