آشنایی با اپلیکشن بی پارک

بی پارک | BiPark، اپلیکیشن رزرو آنلاین پارکینگ

بی پارک | BiPark» اپلیکیشن رزرو آنلاین پارکینگ خودرو در تهران و شهرهای بزرگ هست. با «بی پارک» می تونید در هر جا هستین از انواع پارکینگ هایی که در اطراف تون هست استفاده کنید.

 

با بی پارک انواع پارکینگ ها قابل ارایه توسط مردم و صاحبان پارکینگ و رزرو آنلاین توسط رانندگان می باشد. انواع پارکینگ های زیر قابل ثبت و رزرو است:

  • پارکینگ های عمومی 
  • پارکینگ های خصوصی 
  • پارکینگ های کنارخیابان 

در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ «پارکینگ در تهران» و حومه در دسترس شماست و «بی پارک | Bipark» شما رو در هر جا هستید به «نزدیک ترین پارکینگ» هدایت می کند.

اپلیکیشن «بی پارک» در خدمت شهر:

«بی پارک» از طرق زیر با کاهش زمان یافتن جاپارک به سبز بودن شهر کمک می کند:

  • کمک به کاهش آلودگی هوا 
  • کمک به کاهش مصرف سوخت 
  • کاهش ترافیک و کندی حمل و نقل شهری 
  • صرفه جویی در زمان و هزینه و کاهش استرس 
درآمدزایی در اپلیکیشن «بی پارک»: 

افراد، پارک یارها، موتورسوارها و رانندگان می توانند با معرفی، ارایه و ثبت پارکینگ به صورت رایگان یا به صورت پولی در مناطق مختلف شهر و ارایه اطلاعات پارکینگ به دیگر رانندگان علاوه بر کمک به آنها در یافتن جای پارک، در فروش اطلاعات پارکینگ، یا جای پارک خود درآمد کسب کنند.

اپلیکیشن «بی پارک» رو دانلود کنید و هر جا بی پارک شدین! از طریق «اپلیکیشن بی پارک»، براحتی جای پارک پیدا کنید!.

شما می توانید انواع پارکینگ های در دسترس ، قیمت های مختلف و … را روی نقشه ببنید و هر جا که خواستین پارک کنید.

وجود مشکلاتی نظیر جای پارک در شهر تهران، پارک دوبل به علت نبود جای پارک، پارک خودرو برای بانوان، عدم شناخت پارکینگ های شهر تهران، یافتن پارکینگ و جا پارک در خیابان و پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ در طرح زوج و فرد، یافتن جاپارک در پارکینگ های مکان های خاصی مثل پارکینگ فرودگاه امام خمینی (ره)، پارکینگ فرودگاه مهرآباد، پارکینگ ایران خودرو، پارکینگ سایپا،

عدم بهره گیری از سیستمهای جدید پارکینگ، پارکینگ نوین و ریموت پارکینگ، سامانه های نوین ترخیص خودرو از پارکینگ و عدم آشنایی با ضوابط پارکینگ از یک سو و عدم آگاهی از هزینه های پارکینگ و قیمت پارکینگ ها،

نبود اپلیکیشن های جامع برای طراحی سیستم های پارکینگ حرفه ای از سوی دیگر از عواملی است که ما را برای توسعه اپلیکیشن «بی پارک | Bipark» ترغیب کرده است.

BiPark, Online Parking Service App | بی پارک، اپلیکشن ارایه آنلاین پارکینگ | ارائه کننده خدمات خرید و رزرو پارک و پارکینگ آنلاین از قبیل پارکینگ های عمومی، خصوصی و جاپارک کنار خیابان در تهران و شهرهای بزرگ

با بی پارک، آنلاین پارک کن! 

قابلیت های اساسی اپلیکیشن بی پارک | Bipark: 
جستجو کنید: 

در هر جایی که هستید، جاهای ممکن برای پارک را پیدا کنید، مشخصات، امکانات و قیمت ها را مقایسه کنید. حتی می توانید انواع پارکینگ های مختلف در بی پارک را ببینید.

رزرو کنید: 

جای پارک خودرو خودتان را براحتی رزرو کنید و مطمئن به سمت پارکینگ خود حرکت کنید. شما یک جای پارک مطمئن دارید که بی پارک آن را برای شما آماده کرده و منتظر رسیدن شما می ماند.

پارک کنید: 

ما شما را به سمت پارکینگ اختصاصی تان راهنمایی می کنیم. با خیال راحت ماشین تان را پارک کنید و براحتی با موبایل تان پرداخت کنید و در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی کنید.

همکاری با بی پارک: 
پارکینگ های عمومی: 

شما می توانید مدیریت پارکینگ خود را به بی پارک بسپارید. همین امروز می توانید پارکینگ خود را در سامانه ما ثبت کنید و امکان رزرو آن ار فراهم کنید.

قیمت پارکینگ به ازای هر ساعت توسط شما تعیین می شود و ما رزرو ها و ترافیک پارکینگ شما را به اطلاع شما می رسانیم.

شما حتی می توانید فقط بخشی از ظرفیت خود را به ما بسپارید. ما در آمد بالاتری را برای شما تضمین می کنیم و کار شما را توسعه می دهیم.

خصوصی و سازمانی: 

شما می توانید از ظرفیت های خالی پارکینگ های خود در آمد کسب کنید. از طرفیت خالی یا ساعات خالی پارکینگ خود می توانید برای کسب درآمد یا پوشش هزینه های خود استفاده کنید.

ما با شما قرارداد می بندیم و مشخصات کامل و ساعات و ظرفیت های خالی پارکینگ شما را قابل مدیریت می کنیم. اگر پارکینگ های اختصاصی دارید می توانید با عقد قرارداد ازطریق اپلیکیشن بی پارک آن را به اشتراک بگذارید.

ارتباط با بی پارک: 

آدرس وب سایت: http://www.bipark.ir/

آدرس کانال تلگرام: https://t.me/bipark

آدرس اینستاگرام: https://instagram.com/bipark.app

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *